Skontaktuj się z nami
668 412 018

Kancelaria Finansowo – Majątkowa Leszek Pawełek

Kancelaria Finansowo – Majątkowa Leszek Pawełek to firma, powstała na bazie wieloletniego doświadczenia jej założyciela, zdobytego podczas pracy w charakterze doradcy finansowego, kredytowego, agenta ubezpieczeniowego, konsultanta biznesowego.

Nasza działalność trwa nieprzerwanie od roku 2007r. (najpierw: Pawełek Finance Leszek Pawełek, potem Kargo Konsulting Karolina Gola-Pawełek, obecnie: Kancelaria Finansowo-Majątkowa). Nieustanna analiza rynku oraz podążanie za zmieniającymi się trendami, co jest konieczne ze względu na szybkie tempo rozwoju branży finansowej, pozwala nam wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Nieustanny rozwój zawdzięczamy nie tylko podnoszeniu kwalifikacji zawodowych, ale przede wszystkim naszym Klientom, których zadowolenie ze współpracy oraz udzielone rekomendacje pozwalają nam ciągle budować rozpoznawalną lokalnie markę profesjonalisty. Ci z Państwa, którzy do nas wracają, są tego niezaprzeczalnym przykładem.

Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku finansów oraz nieruchomości, Leszek Pawełek Kancelaria Finansowo – Majątkowa świadczy profesjonalne usługi na rzecz klientów indywidualnych i korporacyjnych z zakresu pośrednictwa i doradztwo finansowego, wyceny nieruchomości i przedsiębiorstw oraz szeroko rozumianego consultingu w obszarze finansów i nieruchomości (ekspertyzy, opinie, wyceny, doradztwo i pośrednictwo kredytowo-leasingowe). Kompleksowa obsługa osób fizycznych i podmiotów prawnych zawierająca doradztwo finansowe z uwzględnieniem kwestii podatkowych i prawnych pozwala zaoszczędzić Państwa czas i pieniądze. Indywidualne potrzeby każdego Klienta są dla nas wyzwaniem, a zadowolenie Klienta z naszej obsługi stanowi dla nas każdorazowo najważniejszy cel działania.

Działamy głównie na terenie Małopolski oraz sąsiednich województw. Współpracujemy z bankami, biurami pośrednictwa nieruchomości, rzeczoznawcami majątkowymi, notariuszami, radcami prawnymi, inżynierami budownictwa i wieloma innymi specjalistami, dbając, aby klient, który do nas trafia był obsłużony kompleksowo i profesjonalnie.

Całkowita niezależność finansowa oraz brak powiązań kapitałowych z jakąkolwiek instytucją finansową stanowi nieodzowny element obiektywnego doboru produktów i poszukiwania najlepszych dla Państwa rozwiązań. Naszym Klientom i Partnerom zapewniamy profesjonalną i rzetelną obsługę, pełną dyskrecję i satysfakcję ze współpracy.